load

O firmie

BG TEC (BERGAMO TECNOLOGIE)  SP. Z O.O.

Powstała w 1996 roku, firma zajmuje się dziś, nie tylko produkcją okien i ich montażem. Współuczestniczy w realizacji dużych projektów europejskich, posiada własne laboratorium z wysoko wyspecjalizowanym sprzętem potrzebnym m.in. do badania odporności i parametrów szkła stosowanego w budownictwie oraz do projektów wynalażczych.


Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz doświadczeniu, jakie z latami nabywano realizując różne inwestycje m.in we Włoszech, Rosji, Niemczech, Polsce, Afryce i krajach arabskich, zrealizowaliśmy szereg  rudnych i wymagających projektów. Firma BG TEC (Bergamo Tecnologie ) w latach 1997-1998 do pakietu swoich usług dodała  jako jedna z pierwszych w Europie nowoczesne i zaawansowane techniki wizualizacji komputerowej oraz projektowej, dzięki czemu mogła szybciej i bardziej elastycznie realizować projekty z dużymi klientami na świecie .

Zaawansowane technologie, dzięki którym mogliśmy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, pozwoliły z czasem na rozszerzenie  usług o  montaż  fasad oraz elementów izolacyjnych budynków i dużych obiektów przemysłowych. Realizacje te przyczyniły  się do szybszego rozwoju firmy pozwala to dziś na  kompleksową obsługę w dużych projektach są to m.in. projekty okien, fasad oraz izolacji budynków daje to dużą oszczędność  czasu i pieniędzy  co w obecnej sytuacji jest niezwykle ważne.


Media społecznościowe

Facebook twitter linkedin instagram reddit flickr youtube

Napisz do nas

Zapraszamy do odwiedzenia strony Vacuum Glass
© Copyright © 2020 bgtec.pl